Jesteś tutaj:

Deklaracja kontynuacji 2021 r.

Powiększ obraz

SZANOWNI RODZICE!
Rodzice dzieci, uczęszczających do przedszkoli miejskich w Zamościu w roku szkolnym 2020/2021, zobowiązani są do złożenia deklaracji kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola, aby ich dzieci mogły kontynuować wychowanie przedszkolne w roku szkolnym 2021/2022. Deklarację można wypełnić i złożyć w przedszkolu lub wypełnić
w wersji elektronicznej, przez stronę internetową: http://www.nabor.pcss.pl/zamosc/, następnie wydrukowaną i podpisaną złożyć w przedszkolu w dniach 22 – 26 marca 2021 roku. Niezłożenie deklaracji we wskazanym terminie, oznacza konieczność ponownego
przystąpienia do procesu rekrutacji.

Wszystkie informacje umieszczone są w zakładce Rekrutacja 2021/2022

Deklaracja kontynuacji – TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do góry