Jesteś tutaj:

Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszego przedszkola

Powiększ obraz

Informujemy, że od dnia 12 sierpnia do dnia 13 września 2022 r. trwa głosowanie internetowe na projekty obywatelskie w ramach Budżetu Obywatelskiego w Zamościu. Mieszkańców osiedla Słoneczny Stok bardzo prosimy o oddanie głosu na nasz projekt: „DLA NAJMŁODSZYCH- OGRÓDEK ZABAWOWY PRZY PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 10 ” Liczymy na Państwa wsparcie🙂 Wszelkie informacje dotyczące głosowania w formie elektronicznej znajdziecie Państwo na stronie internetowej: https://budzet24.pl/umzamoscbo/desktop
W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos! ❤️❤️❤️ Na nasz projekt mogą głosować mieszkańcy Osiedla Słoneczny Stok tj. ulic: Hrubieszowska, Listopadowa, Lwowska, Polna, Reja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do góry