Jesteś tutaj:

Koncertowy DOBRY gest 2022/2023

Powiększ obraz

15 grudnia w Osiedlowym Domu Kultury „Okrąglak” w Zamościu odbył się Koncert Jasełkowy, który był realizowany w ramach Projektu Edukacyjnego „Koncertowy DOBRY gest”, w oparciu o autorstwo Wydawnictwa Edukacyjnego „Bliżej Przedszkola”.

Koncert został objęty Honorowym Patronatem przez Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Anna Antos Zastępca Prezydenta Miasta Zamość, Pani Agnieszka Kowal – Dyrektor Wydziału Oświaty Miasta Zamość, Seniorzy z Klubu Seniora „Złoty Wiek”, Seniorzy z Chóru Seniora „Starsza Paka z Okrąglaka” i Seniorzy ze Świetlicy Aktywności Seniorów, Pani Dorota Nowosad – Koordynator Działalności Społeczno – Kulturalnej Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego. Koncert był zwieńczeniem działań podjętych na rzecz akcji charytatywnej „Szlachetna paczka”. Głównym organizatorem uroczystości było Przedszkole Miejskie Nr 12, które do współpracy zaprosiło Szkołę Podstawową Nr 9, Przedszkole Miejskie Nr 4, Przedszkole Miejskie Nr 7, Przedszkole Miejskie Nr 10 oraz Seniorów z ODK „Okrąglak”. Efektem akcji były zebrane dary, które zostały rozdysponowane dla potrzebujących. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, a w ramach podziękowań nasi najmłodsi przedstawili „Koncert Jasełkowy”, który został uwieczniony na zdjęciach dzięki uprzejmości Pana Marcina Makowskiego ze Studia Fotograficznego „EM-em photo”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do góry