Światowy Dzień Chorego 2022-2023

Światowy Dzień Chorego to święto obchodzone 11 lutego. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola wykonały własnoręcznie kolorowe kartki z życzeniami dla pacjentów onkologicznych leczących się w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Nu-Med w Zamościu.

Dzieci wykazały się pomysłowością zdobiąc kartki. Każdemu dziecku przyświecał ten sam cel: wywołać uśmiech na twarzy chorego. Udało się!!! Na ręce lekarzy i pielęgniarek pracujących w Nu-Med złożyliśmy kartki z prośbą o przekazanie ich pacjentom Akcja przyniosła wiele radości i wzruszeń.Pamiętajmy…nigdy nie zapominajmy o ludziach, którzy potrzebują pomocy!