Zdobywamy nagrody w konkursach 2022/2023

Nasi podopieczni zdobywają kolejne nagrody w konkursach. Gratulujemy!!!

1. W konkursie „Budujemy z klocków” organizowanego przez Przedszkole Miejskie Nr 5 w Zamościu I miejsce otrzymał Michał Ciebień, III miejsce Dominik Małasiuk, wyróżnienie Grzegorz Hodun, Fabian Bielec, Tymoteusz Wichrowski, a podziękowanie za udział w konkursie dostali Olek Makary i Marta Semczuk.

2. Tosia z grupy I i Zosia Juszczak z grupy III zdobyły wyróżnienienia w konkursie literackim „Mali artyści do piór” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 5 w Zamościu. Tosia razem z mamą wymyśliły wierszyk dla babci i dziadzia. Brawo!

3. Magdalena Lipska zdobyła wyróżnienie w walentynkowym konkursie plastycznym z języka angielskiego „Be My Valentine”