Jesteś tutaj:

„Plusz i już”

Powiększ obraz

5 kwietnia br. na Rynku Wielkim w Zamościu Sala Zabaw Hop-Bęc organizuje event pn. „Plusz i już”. To będzie dzień wyjątkowej zabawy nie tylko dla najmłodszych, ale i całych rodzin. Rynek Wielki zamieni się w gigantyczny plac zabaw. Jedną z głównych atrakcji będą kolorowe, chodzące maskotki, które chętnie zapozują do zdjęć oraz przybiją symboliczną „piątkę”.

Dla uczestników przygotowane będą również profesjonalne urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe – zamki do skakania, zjeżdżalnie i wiele innych.
O oprawę muzyczną zadbają TWO DJ’S.
Zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę!

5 kwietnia 2024
godz. 15:00-19:00
Rynek Wielki w Zamościu

Z poważaniem,
Monika Żur
Dyrektor Wydziału Oświaty UM Zamość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do góry