![]()
W naszym przedszkolu świętowaliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku- Dzień Mamy i Taty. Nasi mali artyści z ogromnym zaangażowaniem przygotowali występy, piosenki, wierszyki oraz własnoręcznie wykonane upominki, aby podziękować swoim Rodzicom za miłość, troskę i codzienne wsparcie.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność, wspólnie spędzony czas oraz wzruszające chwile pełne uśmiechu i radości. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy i na długo pozostanie w naszej pamięci.


































