Dzieci z grup II, III oraz IV uczestniczyły w teatrzyku „Pszczółki”, podczas którego dowiedziały się wielu ciekawostek o życiu pszczół. Miały okazję zobaczyć, jak wygląda pyłek kwiatowy, oraz spróbować pysznego miodu.
Jesteś tutaj:
Dzieci z grup II, III oraz IV uczestniczyły w teatrzyku „Pszczółki”, podczas którego dowiedziały się wielu ciekawostek o życiu pszczół. Miały okazję zobaczyć, jak wygląda pyłek kwiatowy, oraz spróbować pysznego miodu.