We wtorek grupy IV oraz VIII wybrały się na pełną atrakcji wycieczkę do Krainy Zabaw Azyl w Sitnie! ![]()
![]()
Na dzieci czekało mnóstwo aktywności i niezapomnianych wrażeń. Podczas warsztatów plastycznych mali artyści z ogromnym zaangażowaniem malowali gipsowe figurki ![]()
, a na warsztatach kulinarnych samodzielnie przygotowywali pyszne podpłomyki ![]()
![]()
Nie zabrakło także sportowych emocji! Dzieci brały udział w zawodach z torami przeszkód ![]()
, ścigały się gokartami
, zjeżdżały na tyrolce oraz grały w piłkę ![]()
Po aktywnej zabawie przyszedł czas na odpoczynek w strefie relaksu na hamakach
oraz chwilę odprężenia i zdrowego oddechu przy tężni ![]()
![]()
Dodatkową atrakcją było wspólne pieczenie i jedzenie pysznych kiełbasek ![]()
, które smakowały wyśmienicie po dniu pełnym zabawy.
To był dzień pełen radości, uśmiechu i wspólnej zabawy! ![]()




































