W Katolickim Radio Zamość 2021/2022

W dniu 18 maja grupa II – 3,4 – latków na zaproszenie ks. Mariusza Pastuszaka odwiedziła Katolickie Radio Zamość. Dzieci zobaczyły jak wygląda praca w radiu i w studiu nagrań. Maluchy zaśpiewały na żywo piosenkę Arki Noego pt. „Ta piosenka jest dla mamy” z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Następnie zostały zaproszone do wzięcia udziału w audycji na żywo w radiu. Prowadzący audycję Ks .Mariusz i Ks. Grzegorz rozmawiali z dziećmi o tym co lubią, a czego nie lubią, jak spędzają czas w przedszkolu, jakie są ich ulubione potrawy…Na koniec były wielkie brawa i upominki dla dzielnych „radiowców”, bo był to ich premierowy występ w rozgłośni radiowej.