Wyniki II Ogólnomiejskiego Konkursu Bożonarodzeniowego dla Dzieci i Dziadków

Na konkurs spłynęło 198 prac z Przedszkoli Miejskich w Zamościu oraz przedszkola w Horyszowie.
Z całego serca dziękujemy wszystkim babciom, dziadziom, przedszkolakom oraz nauczycielom wychowania przedszkolnego, dzięki którym nasza akcja po raz kolejny miała tak duży oddźwięk.

To dzięki Wam mamy możliwość  kultywowania tradycji  bożonarodzeniowej z  jednoczesnym wsparciem działalności charytatywnej skierowanej do osób starszych, samotnych i znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Na pewno wykonane  przez Państwa ozdoby świąteczne będą dla nich  ogromną niespodzianką. Tegoroczne stroiki trafią do hospicjum Santa Galla w Łabuniach oraz Domu Seniora w Szczebrzeszynie.

Podsumowanie II Ogólnomiejskiego Konkursu Bożonarodzeniowego dla Dzieci i Dziadków