W związku z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie w naszym przedszkolu organizujemy zbiórkę dla rodzin uciekających ze swojej Ojczyzny. Okazuje się, że najczęściej jadą mamy z małymi dziećmi. Potrzebne są: zupki, soki, woda, tubki owocowe i jogurtowe, słoiczki, mleko w proszku dla niemowląt, pampersy, chusteczki nawilżające, produkty żywnościowe, które można zabrać w dalszą podróż oraz takie, które można przygotować „na szybko” np.: zupki chińskie.

Przydałyby się także koce i kocyki dla dzieci, środki higieniczne, słodycze dla dzieci, kolorowanki, kredki. Wszystkie zebrane produkty będą dostarczone przez nasze przedszkole na Wojska Polskiego 6 oraz Klonowicza 8. Zbiórkę rozpoczynamy od poniedziałku 28.02.2022r.