Dziękujemy za hojność jaką Państwo okazaliście w ostatnich dniach przynosząc do naszego przedszkola produkty dla naszych sąsiadów z Ukrainy.
Na przejściu granicznym w Dołhobyczowie nadal jest ogromne zapotrzebowanie na :

środki medyczne, leki przeciwbólowe, bandaże, opatrunki, strzykawki, igły, przyrządy do infuzji, rywanol, preparaty do odkażania ran, leki na przeziębienia i grypę, power banki, grzejniki do rąk, latarki i baterie całe opakowania do tych latarek, oprócz tego baterie AA i AAA. Male przekąski czyli takie produkty, które żołnierze zmieszczą w kieszeniach: batony, mała kawa w saszetkach itp.
Dla dzieci mleko, kasze, kremy na odparzenia, chusteczki, pieluchy, słoiczki…
Jesteśmy w kontakcie ze służbami. Jeżeli macie otwarte serca to czekamy na kontakt. Nazbieramy i wieziemy szybciutko.