Jesteś tutaj:

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieciaki 2021/2022

Powiększ obraz

List Dyrektora PM 10 w Zamościu

Zamość 24.06.2022 r.

Szanowni Rodzice,
Kochane Dzieciaki

Za nami trudny i wymagający rok szkolny 2021/2022. Przebiegał pod znakiem pandemii    koronawirusa, wojny na Ukrainie, remontów
w przedszkolu. I oto nadszedł dzień jego zakończenia, a dla niektórych z was – dzień zakończenia edukacji przedszkolnej. Nadszedł czas wakacji, zasłużonego odpoczynku, wytchnienia, wyjazdów i zabaw, by nabrać energii i siły do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Koniec roku szkolnego to doskonała okazja do złożenia wszystkim Państwu podziękowań za ogromna wyrozumiałość, zaufanie i zaangażowanie. Dziękuję, że podejmujecie trud współpracy z przedszkolem dla dobra Waszych dzieci. Dziękuję za każde dobre słowo i konstruktywne uwagi.

Dziękuję także moim drogim nauczycielkom i pracownikom przedszkola mającym wpływ na wychowanie przedszkolaków, za to, że kształtując określone postawy dzieci, pomagając im w zdobywaniu sprawności, wyposażacie je w nieprzemijające wartości dobra, prawdy i piękna.

Wszystkim życzę, aby nadchodzące wakacje upływały w zdrowiu, aby były radosne, pełne słońca i przygód a przede wszystkim bezpieczne.

Monika Cieślak
p.o dyr. PM 10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do góry